جمعه 17 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل به خاطر پیشنهاد بی شرمانه

 
 

يكشنبه 15 دي 1398

قتل به خاطر پیشنهاد بی شرمانه

 
 

متهم در دادگاه ادعا کرد او در قتل دوستش نقشی نداشته و افرادی دیگر مرتکب این جنایت شده‌اند.پیشنهاد بی‌شرمانه کارگر افغانستانی در مورد نامزد دوستش منجر به قتل وی و محاکمه قاتل شد.

رسیدگی به اتهام جوان افغانستانی با کشف جسد هم ولایتی او به جریان افتاد. مأموران پس از تحقیقات بسیار متوجه شدند که این کارگر دوستش را به قتل رسانده است. به این ترتیب متهم بازداشت شد و در اعترافاتش گفت: من و دوستم مدتی بود که از افغانستان به ایران آمده بودیم و کار می‌کردیم. من نامزد داشتم و گاهی به دیدار او می‌رفتم و در تلاش بودم تا پس از اجاره کردن خانه‌ای با نامزدم ازدواج کنم.
روز حادثه دوستم حرفی زد که خیلی عصبانی شدم او گفت نامزدت را به خانه من بیاور تا هر دو با او رابطه داشته ‌باشیم. این حرف او خیلی برایم سنگین بود و در پاسخ به او گفتم مگر نمی دانی که او نامزد من است. چطور به خودت اجازه می‌دهی که درباره‌اش این‌طوری صحبت ‌کنی که او گفت چه اشکالی دارد! پس از این جواب آنقدر عصبانی شدم که به او حمله کردم و او را به قتل رساندم.
بعد از اعترافات متهم و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. اما متهم در دادگاه قتل را انکار کرد و گفت: من مرتکب قتل نشده‌ام و آنچه اعتراف کرده‌ام دروغ بود. مدت‌ها من را در اداره آگاهی نگه داشته بودند برای اینکه بتوانم از فشار بازجویی خلاص شوم اعتراف کردم اما من آن روز خانه نبودم و این گفته‌ها دروغ است. درگیری مقتول با کس دیگری بود و طرف درگیری اش هم او را تهدید به مرگ کرده بود. حتی قاتل در پیامی به من اطلاع داد که دوستم را کشته و من هم دیگر به منزلش نرفتم.
با توجه به ادعای جدید متهم پرونده بار دیگر برای رسیدگی به دادسرا فرستاده شد و بعد از بررسی تلفن همراه متهم بازپرس گزارش کرد که چنین پیامکی برای خط مورد نظر فرستاده نشده‌است و روز گذشته وقتی جلسه دادگاه دوباره برگزار شد.
متهم دوباره ادعایش را تکرار کرد و گفت: منظور من از پیامک نوشته‌ای بود که مرد قاتل با تلگرام برایم فرستاد. اگر آن را بررسی کنید متوجه می‌شوید که من اینکار را نکرده‌ام.
به این ترتیب قضات دستور بررسی اپلیکشین تلگرام متصل به گوشی متهم را دادند تا مورد بررسی قرار گیرد بنابراین پرونده یکبار دیگر به دادسرای جنایی بازگردانده شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
همکاری گوگل و مایکروسافت برای آوردن "وب اپ"های بیشتر به پلی استور
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار